doba covidová nemusí být jen zlá

Kvalita produktů a láska k nim jsou pro nás základ.

Když se věci dělají s láskou, je to znát. A toho se v Coffee Room držíme! Ve spojení s kvalitními ingrediencemi a produkty je pak výsledek výjimečný. Jednoduše cesta, které věříme. Prostě opravdu chtít dělat věci nejlépe.
V Coffee Room dostanete super kafe z různých českých i evropských pražíren. K němu nevynechejte naše (téměř) celodenní snídaně, které náš malý vinohradský podnik zpopularizovaly u širší veřejnosti. Milujeme kavárenskou klasiku posledních let v podobě avotoastu (začali jsme s ním v Praze jako první - byla by škoda se nepochlubit :)), banana bread s burákovým máslem a ovocem a taky úžasnou novinku - grilled cheese sendvič.
Ve spřáteleném Donut shopu si necháváme péct většinu sladkých dobrot. Koláče, banana bread, skořicové šneky a mnoho dalšího. Tohle se nikdy neomrzí. Mimochodem, také u nás dostanete skvělé limonády, které připravujeme ze sirupů vlastní výroby.

otvírací doba

Pondělí - Pátek

Sobota

Neděle

8:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:30 - 17:00

Chceme vám dělat radost.

Není to fráze. Já (Jirka) se svou ženou Monikou jsme rozjeli tohle podnikání, protože nás to jednoduše baví. Dělá nám radost to, že vám chutná a že se k nám stále vracíte. A to nám dodává motivaci pokračovat i v této těžké době. Vytvořili jsme si na Vinohradech přesně to, co jsme si dlouhou dobu přáli a věřte, že nám na tomhle místě sakra záleží :)
Tak na viděnou v Roomu, přátelé...

Overlaid the jeepers uselessly much excluding everyday life.

It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth. Even the all-powerful Pointing has no control about the blind texts it is an almost unorthographic life One day however a small line of blind text by the name of Lorem Ipsum decided to leave for the far World of Grammar.

The Mahr Family